En İlginç Cilt Bakım Ürünlerini Açıklıyoruz!

İçeriklerine güvendiğim ve sevdiğim markaların ilginç ürünleri dikkatimi çekince sizlerle de paylaşmaya karar verdim.

Eğer yakın zamanda yurt dışı seyahatiniz varsa ya da online olarak sipariş etmek istiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Umarım bu yazıyı okurken en az benim kadar eğlenirsiniz!

Yes To Shower Coctails

pdp_480x798_72dpi_shower_cocktail_citrus

Bu marka ilk olarak Yes To Carrots olarak ortaya çıktı. Daha sonra diğer meyvelerden de formüllerinde kullanmaya başladıklarında Yes to ve o meyvenin adı olarak isimlendirdiler ürünlerini. Şimdiyse markanın adı sadece Yes To. Bu markanın özelliği formüllerinin en az %95 doğal içeriklerden oluşması. Bu sadece lafta değil tabiki NPA – Natural Products Association sertifikasına ve kullanıkları kokular da International Fragrance Association (IFRA) sertifikasına sahip.

Şimdi yepyeni ve çok eğlenceli bir ürünleri daha var! Tıpkı bir kokteyl gibi tasarladıkları duş jelleri oldukça sevimli. Üç çeşidi bulunuyor; canlandırıcı, nemlendirici ve arındırıcı kokteyller.

Murad MattEffect Blotting Perfector

murad-matteffect-blotting-perfector

Cilt bakımında Murad en sevdiğim markalar arasında ve bilirim ki her zaman inovatif ürünleri de mevcuttur. Yukarıda gördüğünüz ürün yağlı ve karma ciltlerin favorisi olacak! Sabah işe ya da okula gitmeden önce yaptığınız makyaj gün içerisinde yağlanıyor mu? Makyajınız bozulmasın diye müdahele de edemiyorsunuz! İşte bu ürün size harika bir çözüm sunacak. İki türlü kullanabiliyorsunuz; ya makyaj öncesi primer olarak ya da makyajınızı yaptıktan sonra gün içerisinde ne zaman ihtiyaç duyarsanız!

Süngere dokunduğunuzda pembe bir sıvı geliyor. Bu sıvı fazla yağı emiyor ve gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Üstelik makyajınızı bozmuyor!

Daha ne isteriz ki!

Sephora Collection Micellar Cleansing

sephora-2017-micellar-waterCharcoal yani kömür artık o kadar fazla ürünün formülünde var ki! Sephora‘nın kendi markasına ait bu ürün bir çeşit temizleme suyu. Tabi alışık olduğumuz temizleme suları renksiz olurken bu ürün siyah bir renge sahip. Rengi ürkütücü olsa da içeriğindeki kömür sayesinde cildinizdeki kiri tıpkı bir mıknatıs gibi çekiyor! Denemeye değer.

Lush Wiccy Magic Muscles

00253.jpg

Lush markası özellikle doğal sabunlarıyla bilinen bir marka. Eskiden İstabul’da Bağdat Caddesi’nde de vardı. Bu sabunu yeni ürünlerinden biri olmasa da ilginizi çekebileceği için bu listede ona da yer vermek istedim. Lush‘un bu masaj sabunu doğal aduki fasulyeleri içeriyor. Sabun o kadar doğal ki bu sabunu kullananlar bir süre sonra banyolarında garip bir şeyler döndüğünü fark etmiş.

Sabunu kullanıp sabun eridikçe açığa çıkan aduki fasulyeleri banyoda su ile birleşince filizlenmeye başlamış!

Bir çok kişi aynı durumu yaşayınca internette bir fenomene dönüşmüştü ürün. İşte banyosunda aduki fasulyesi açan o kullanıcıların paylaştıkları!

lush-massage-bar-plants-shower

12051

İlginç değil mi?

Umarım bu yazı hoşunuza gitmiştir. Yine bir başka ilginç ürünler yazısında görüşmek üzere!

Ceyda Sinağ